בוטצ'רי מבית סימה ופרדי

ברוכים הבאים לאתר הבית החדש של בוטצ'רי מבית סימה ופרדי, האטליז היחידי בארץ אשר מביא לכם את החלקים הטובים ביותר של הבשר עד לפתח הבית שלכם!

כידוע, האלמנט החיוני וההכרחי ביותר בכל אטליז הינו הטריות ואיכות הבשר. לפיכך, מהיום הראשון מאז הוקם האטליז של סימה ופרדי, הערכים של טריות ואיכות הבשר הינם ערכי הדגל הבלתי מתפשרים של האטליז. לא בכדי הקצבייה פועלת כבר למעלה מארבעים ושמונה שנים וארבעה דורות (!). בנוסף, האיכות והטריות הרבה של מוצרי הבשר צברו לעצמם מוניטין באופן שלקוחות רבים, ולא רק מעיר המקור של האטליז, אלא מערים אחרות ורחוקות מזמינים ונהנים ממוצרי בשר איכותיים וברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, האטליז של סימה ופרדי מקפיד על הענקת שירות לקוחות אישי, לבבי ואיכותי!

ועכשיו, כמה פרטים חיוניים אודות האטליז של סימה ופרדי – נתחיל מן העובדה כי האטליז מספק אך ורק מוצרי בשר, עופות ודגים באיכות מובחרת וברמה הגבוהה ביותר.

בנוסף, חלק בלתי נפרד מן הפעילות היומיומית של האטליז הינו הפיקוח הוטרינרי אשר מבקר ומפקח על תהליכי העבודה של האטליז.
כמו כן הבשרים מאוחסנים במקררי יישון, דבר שתורם להעצמת הטעמים והרכות של הנתחים.
וסיום (אבל חשוב ביותר), אחת מן הסיבות העיקריות והמרכזיות להצלחה של האטליז נעוצה בצוות העובדים האיכותי והמקצועי של האטליז, תוך הנצחת מפעל חייו של פרדי ז"ל. בני המשפחה:סימה חני ושי אשר מקפידים כל העת על הענקת שירות אישי, איכותי, מקצועי וחסר פשרות.

מחכים לראותכם באטליז שלנו.

איכות מעולה

מהיום הראשון להקמת האטליז הערכים של טריות ואיכות הבשר הינם ערכי הדגל הבלתי מתפשרים של הקצביה.

מגוון רחב של בשרים

האטליז מספק אך ורק מוצרי בשר, עופות ודגים באיכות מובחרת וברמה הגבוהה ביותר

מוניטין מעל 48 שנה

האטליז של סימה ופרדי מקפיד על הענקת שירות לקוחות אישי, לבבי ואיכותי!