אודות אטליז סימה ופרדי

ברוכים הבאים לאתר הבית החדש של האטליז של סימה ופרדי, האטליז היחידי בארץ אשר מביא לכם את החלקים הטובים ביותר של הבשר עד לפתח הבית שלכם!

כידוע, אחד מן האלמנטים החיוניים וההכרחיים ביותר מכל אטליז ומוצרי הבשר שהוא מוכר הינו הטריות ואיכות הבשר והמוצרים עצמם. לפיכך, מהיום הראשון להקמת האטליז של סימה ופרדי, האטליז החם והמשפחתי של משפחת ינקוביץ', הערכים של טריות ואיכות הבשר הינם ערכי הדגל הבלתי מתפשרים של האטליז של סימה ופרדי. לא בכדי אטליז זה פועל כבר למעלה מארבעים שנה וארבעה דורות (!). בנוסף, האיכות והטריות הרבה של מוצרי הבשר 'עשו' לעצמם שם באופן שלקוחות רבים, ולא רק מעיר המקור של האטליז, אלא מערים אחרות ורחוקות מזמינים ונהנים ממוצרי בשר איכותיים וברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, האטליז של סימה ופרדי מקפיד על הענקת שירות לקוחות אישי, לבבי ואיכותי!

ועכשיו, כמה פרטים איכותיים וחיוניים ביותר אודות האטליז של סימה ופרדי – ונתחיל מן העובדה כי האטליז מספק אך ורק מוצרי בשר, עופות ודגים באיכות מובחרת וברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, האטליז גם מציע מגוון ייחודי של מוצרי ירקות קפואים משובחים ביותר.

בנוסף, חלק בלתי נפרד מן הפעילות היומיומית של האטליז הינו הפיקוח הוטרינרי הצמוד אשר מבקר ומפקח על תהליכי העבודה של האטליז. בנוסף, האטליז מחזיק בתעודת כשרות מהימנה ועדכנית (לא בכדי במשך שנים על גבי שנים האטליז של סימה ופרדי זוכה לתואר 'העסק המצטיין' על ידי גורמים צרכניים מורשים ומוסמכים רבים...).
לפני סיום (אבל חשוב ביותר), אחד מן הסיבות הראשיות והמרכזיות להצלחה ולוותק של האטליז נעוצה בעובדת צוות העובדים האיכותי והמקצועי של האטליז. צוות זה מורכב מסימה ופרדי ובני המשפחה חני ושי אשר מקפידים כל העת על הענקת שירות אישי, איכותי, מקצועי וחסר פשרות.

מחכים לראותכם באטליז שלנו.
מה מבשלים היום?

 
 
  חפש

ההזמנות שלך

לסיום הזמנה